Mana vasara.

Vasarā man ļoti patīk gulet ilgāk, nekā darba dienās. Ar ģimeni vasarā braucam uz laukiem. Es ar mazāko māsu palīdzam sakopt dārzu, sakārtot pagalmu jau piecus gadus. Kad vasarā nav ko darīt, ar ģimeni apmeklējam stadionu, kurš atrodas netālu no majām. Mammai patīk braukt uz jūru un dzrert aukstu limonādi, jo vasarā tēja- diez kas nav!:) Es ar napacietību gaidu vasaru, jo varešu izbaudīt auksto limonādi, ierasties pie vecmāmiņas un vectētiņa, bet visvairāk gaidu vasaru, jo varēs neeiet un skolu!:)

Latvijas klimatu nosaka tās ģeogrāfiskais stāvoklis, zemes virsmas formas un augsnes sega. Valdošās ir mēreno platuma grādu gaisa masas. Līdz ar to valsts teritorijā visa gada gaitā arī vasarā ir jūtama jūras klimata ietekme. Tās rezultāts ir maigāks klimats ar ievērojamāku mākoņu daudzumu, mazāku saules spīdēšanas ilgumu, zemāku gaisa temperatūru nekā caurmērā vidējā platuma grādos.

Meteoroloģiskā vasara savu ceļu pāri Latvijai sāk jūnija pirmajā dekādē no valsts dienvidaustrumiem, bet visvēlāk — tikai jūlija pirmajās dienās — vasaru sāk just Kurzemes ziemeļos — jūras piekrastes rajonos. Augusta otrās dekādes beigās pirmās no vasaras atvadās Vidzemes un Alūksnes augstienes, bet visilgāk — līdz pat septembra pirmajām dienām — vasaras siltumu jūt Kurzemes rietumos jūras piekrastē. Tādējādi meteoroloģiskā vasara ir īsāka par kalendāro un astronomisko vasaru un ilgst vidēji no 60 dienām Vidzemes centrālajā augstienē līdz 80 dienām Zemgalē un Latvijas dienvidaustrumos.

Katru vasaru man ļoti patīk iet sauļoties un doties ceļojumos. Šogad es ar manu ģimeni dosimies uz Franciju. man patīk ceļot, jo es daudz ko jaunu uzzinu par šo pilsētu, kā arī mam patīk vienkārši labi pavadīt laiku vai iepirkties.

Man ļoti garšo saldējums,tomāti, suši. Es gaidu vasaru, lai mielotos ar gardumiem, kas izaug Latvijā un aiz tās robežām.

Es un mana ģimene braucam uz saulkrastiem. Saulkrasti ir pilsēta Vidzemes piekrastē. Pilsētas novads ietver piejūras mežu joslu no Lilastes upes un ezera dienvidos ietverot Zvejniekciemu ziemeļos un stiepjas 17 kilometru garumā. Pilsētas tiešās robežas galvenokārt ietver joslu starp dzelzceļu un jūru no Inčupes līdz Ķīšupei.

Šajā tabulā ir attēlots, ko un cik daudz es daru vasarā. (Tabulā ir attēlota mazākā daļa.)

Nosaukums/Cik Daudz Reti Maz
Sportoju X
Braucu uz laukiem X
Eju peldēties X
Braucu makšķerēt X
Braucu pie draugiem X
Spēlēju spēles X
Lasu grāmatu X
Ceļoju X