Kartingi

<<<2 lapa>>>
RIČARDS ANCVEIRS 4 KLASE
kartingi ir sporta veids.Tikai ka kartingiem ir citadaks motors.viena no vietam kur ir kartingi ir preses nams. vel ir otra vieta ir 333 trase kura atrodas Ropažos.preses namā viss atrodas ieksa,333 trase arā.333 trase skaitas kā kompleks. Braucot ar kartingu ir jauzģerb cimdi, jaka ar garam piedurknēm, ķivere, apavi lidz potītemtem, Kartings ir sporta veids jeb sacensības ar sporta mikroautomobiļiem jeb gokartiem. Sacensībās tiek izmantots asfaltēts laukums, kurā ir izveidota līkumota trase.
Šis sporta veids ir samērā jauns: tas 1958. gadā ir radies ASV. Pirmās kartinga sacensības Latvijā notika 1961. gadā Ventspils velotrekā. Pirmās pasaules meistarsacīkstes notika 1964. gadā Romā, Itālijā,
bet pirmās Eiropas čempionāts notika 1965. gadā. kur Latvija/ ap Rīgu var braukt ar kartingiem trases? <<<kartingu halle>>> <<<333 sporta kompleks>>> <<<Rjtc>>> Džeki sākuši būvēt 600cc kartingu. Jau šobrīd ir ātrakais kartings LV un Dānijā. Kartings ir 30% gatavs, tādēļ par vizuālo kuš. Šobrīd ir 120hp. Ja viss izdosies, šis karts tiks apveltīts ar turbīnu no VW 1.8T un tēmēs uz 200hp un daudz smukām sutututu braaap skaņām. (ja es kaut ko saprastu no motoriem) ir četra veida kartingi- parastais kuram ir liels motors, sporta kuram ir mazaks motors un ir atraks, elektro kartings, retro.
parastā kartinga foto
sporta kartinga foto
elektrokartingi
daziem kartingiem sporta ir akumulatori un dačiks ar atruma un citažu lietu skaititaju.
(333 trase)-Paredzēts, ka Latvijā, Sporta kompleksā 333, šosezon SWS čempionāta ietvaros norisināsies 13 posmi, trīs ieskaites klasēs – sprints, komandas izturības brauciens un junioru sacensības. Latvijas ieskaites braucēji sezonas laikā sacentīsies par apmaksātu ceļazīmi un iespēju pārstāvēt Latviju SWS čempionāta pasaules finālā. „ Iespēja organizēt SWS čempionāta posmus 333 trasē nozīmē līdz šim nebijuša līmeņa sacensību norisi Latvijā, jaunas iespējas mūsu braucējiem un kā valsts esam ieguvuši starptautisku atzinību. Ceru, ka šīs sacensības veicinās autosporta attīstību Latvijā, piesaistīs jaunus braucējus un motivēs uz jaunu cīņassparu esošos braucējus! Šis notikums ir veicinājis arī Sporta kompleksa 333 attīstību – uz SWS čempionātu būvējam jaunu kartinga trasi, kas viennozīmīgi sportistiem sniegs vēl nebijušas sajūtas un pieredzi, un SWS čempionāta dalībnieki būs pirmie, kuriem 5.jūnijā būs iespēja braukt jaunajā trasē,” stāsta Haralds Šlēgelmilhs, Sporta kompleksa 333 vadītājs. SWS čempionāta nolikums paredz, ka tajā drīkst piedalīties gan amatieri, gan profesionāli kartinga licences turētāji. Tāpat tiek pievērsta nopietna uzmanība jaunās paaudzes attīstībai – jauniešiem vecuma grupā no 10 -14 gadiem tiek sniegta iespēja startēt atsevišķā klasē. Ikvienam SWS čempionāta dalībniekam ir iespēja piedalīties posmos citviet pasaulē, krājot punktus SWS kopējā pasaules ieskaitē. Paredzēts, ka čempionāta SWS sacensību posmi norisināsies vidēji reizi nedēļā; vienā sacensību dienā norisināsies ieskaite vienā klasē. Sacensību formāts, kas tiks publicēts drīzumā, būs līdz šim nebijis. Sacensībās braucēju skaits būs ierobežots – gan sprint, gan junior ieskaitēs maksimālais dalībnieku skaits būs 40, savukārt Endurace posmos maksimālais komandu skaits būs.
Par trasi (prese nams)-Mūsu trase ir veidota tā lai tā būtu pa spēkam jebkuras vecuma grupas un sagatavotības braucējam. Kartinga trase atrodas zem jumta, tādēļ braucēji to var izmantot jebkurā laikā. Desmit minūtes ir pietiekams laiks, lai braucējs varētu pilnvērtīgi cīnīties par uzvaru starp sāncenšiem, apļa labāko laiku, vai vienkārši gūt pozitīvas emocijas un adrenalīna pieplūdumu. Jautrība, sacensību gars un asas izjūtas garantētas gan darba kolektīviem, draugu kompānijām un ģimenēm.

              <<<2 lapa>>>