Špics

     Špics - (špics -. «Skarba, norādīja») - nosaukums , kasENG   RUS   LV
attiecas uz šķirņu suņiem, kurus raksturo garu, biezu, un bieži vien balta kažokādas, norādīja ausis un uzpurņi, un izliekto augšu asti. Bet šodien mēs runājam vairāk par vismīļāko un Malenkih špics - Pomerānijas špicu


 Špicu šķirne:
Saturs[skats]

                     Izcelsme

          Nosaukums iegūts no vēsturiskā Vācijas - Pomerānijas reģiona nosaukuma. Amerikā un Krievijā jau ilgu laiku šie spitz tiek saukti citādi - zverg-spitz vai vienkārši kunkuļi. Tas ir Spitsas mazākais pārstāvis.

          Karalienes Viktorijas valdīšanas laikā 1870. gadā Spānijai no   Pomerānijas tiek sūtīti uz Angliju,   kur sākas darbs , veidojot   pundurkociņu, uzlabojot apelsīnu   "apģērbu" un dodot tai vispārēju   izsmalcinātību. Labāko angļu un   amerikāņu spieķu pārstāvju   skaistums lieliski ietekmē visas   pasaules audzētājus un pamazām   mainās Spits citur pasaulē, pieturoties pie Pomerānijas špicas standarta.   Karaliene patiešām iecienījās viņas Spitzu, Marco, ka viņa ar viņu ir   vienmēr un visur..

                      Izskats

          Ir trīs veidu Pomerānijas spits. Standarts atbilst tikai vienam no tiem: suņiem ar "lapsa" purnu, viņi piedalās izstādēs. Bet divi citi sugas ir atrastas, kas kļūst arvien populārāka, "USD Baby» (lelle), pazīstams arī kā "Leļļu" un "lācis tips» (rotaļlācītis).

          Standarta apelsīnos, pēc apraksta, purns ir diezgan iegarenas, acis ir mandeļu formas, šauras apakšējās žokļa.

          Mazāk labi pazīstams Krievijā "dolāros bērnu," vai rotaļlieta - plašs purnu pacelties augstāk nekā standarta suņiem, bet mazāk nekā "mazuļiem." Purnas garums ir mazāks nekā lapsa apakštipa garums. Šī ir starpposma iespēja.

          Un, visbeidzot, pundurpomerānu spitzsailu tips - suns ar apaļo galvu, saīsināts, saplacināts un plaša purns, cieši apstādītas apaļas acis. Šķiet, ka viņiem ir plankumaina vaigi, bet tas ir optiskais efekts, kas rodas   no bieza vilnas uz vaigu kauliem. Zoda ir nedaudz   piestiprināta, un deguna gals ir pacelts. Viņi līdzinās   čaučovai vai mazai lāčim.

          Galvas forma ir vienīgā atšķirība starp trim tipiem,   citādi tie ir pilnīgi identiski.

          Jo Pomeranian atrastas desmit krāsas: melns, melns   un tan, šokolādes, sarkans ar melnu (caunāda), apelsīnu,   krējumu, zilā, zilā un tan, baltā un bi-krāsu. Zilas un   zilganas krāsas tiek uzskatītas par standarta robežām.   Augstums skaustā rūķu-  Spitz no 18 līdz 22 cm, no   neliela Spitz - no 23 līdz 29 cm, svars (aptuvena, var būt   vairāk vai mazāk) 2.0-4.5 kg.

           Raksturs un temperaments

          Miniature Spitz ir gejs, rotaļīga attieksme,   lieliska auss un veltīts raksturs. Šajā šķirnē dekoratīvs   izskats un dzīvīgais raksturs ir skaisti apvienoti:   neraugoties uz nelielu augšanu, Spits var piecelties   sev, viņi nav bailīgi un pat drosmīgi.

          Spits mīl kustību, viņš vienmēr staigā un spēlē,   un nekad neizvēlēsies dīvānu. Ar viņu jūs varat   bezgalīgi izmest bumbu vai nūju, tas pūkains vienreizējs būs savvaļas ekstazī. Spitsam ir vajadzīgs fiziskais spēks ne tikai izklaidei, bet arī veselībai - tas ietekmē viņa pagātni. Arī suns dažreiz patīk mizu. Pomerānijas Pomerānus var spēlēt ar bērniem bez izsīkuma, ir aktīvs un enerģisks, bet tajā pašā laikā tas nerada daudz nepatikšanas, jo viņš klausās savam saimniekam. Šī šķirne atšķiras ar gudrību un uzticību, kā arī vēlmi palikt savam īpašniekam. Pomerānijas impērija ir laba treniņā.

          Spits var būt ļoti spītīgs, tādēļ viņiem jābūt apmācītiem jau no agrīna vecuma. Viņiem ir tendence dominēt, suņi mēģina pakļaut sevi un cilvēkus un lielāku suni. Pastāv pašaizliedzības piezīmes, jo jauna mājdzīvnieka parādīšanās var izpausties kā agresija, neapmierinātība, bet vienreizējā izstāde labi līdzās citiem dzīvniekiem.

              Audzināšana un kopšana

          Spits ir saprotams , taču tam joprojām ir nepieciešama pastāvīga apmācība, jo bez tā viņš kļūs dumpīgs, kaitīgs un agresīvs. Piecos mēnešos viņš viegli pielīdzina visas nepieciešamās komandas. Pati Spits ir pilnīgi orientēts situācijā un dara visu, kas ir pelnījis īpašnieka apstiprinājumu..

           Špicu var un vajadzētu nogriezt, suns frizieris piedāvās dažādas šīs šķirnes frizūras. Ar pienācīgu kopšanu un regulāru ķemmēšanu suns neuzdod un neizsvida vilnas ap māju, atstājot to pie mēbelēm un paklājiem. Izkritušies matiņi iestrēdza saspringtā pamatnē, un no turienes tos var rūpīgi noņemt ar sukām.

     Atsauces